Idylla - regulamin

Zapoznaj się z regulaminem!

Drodzy goście!
Witamy serdecznie w naszych domkach Idylla.

Mamy nadzieję, że nasze starania włożone w przygotowanie domku, sprostają państwa oczekiwaniom i spędzone tutaj dni wolne od pracy przyniosą wymarzony odpoczynek. Mamy również nadzieję, że po Państwa wyjeździe zastaniemy domek w takim stanie, aby inni goście również miło mogli cieszyć się z pobytu w naszej Idylli. Będzie to oznaką szacunku dla nas, gospodarzy i dla innych przybywających do naszego gospodarstwa gości. Aby tak było, prosimy o zastosowanie się do kilku naszych zasad:

Domki możecie Państwo rezerwować e-mailem, telefonicznie lub przez stronę Booking.com.
Po wstępnej rezerwacji mają Państwo czas do trzech dni na dokonanie wpłaty zadatku w kwocie 30% wartości pobytu,
resztę regulują Państwo w dniu przyjazdu.
Po wpłynięciu zadatku na konto 96 88040000 0010 0104 6620 0001 Idylla Maria Zając Połom Mały 20 wyślemy potwierdzenie wpłaty i rezerwacji. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z zaakceptowaniem regulaminu.

Opłata za niewykorzystane noclegi jak i zadatek nie podlega zwrotowi.

W domku prosimy o niepalenie.

W domku prosimy by nie używać jakichkolwiek przyrządów mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe.

Opuszczając domek na dłuższy czas prosimy nie zapomnieć o zamknięciu okien i drzwi.

Ewentualne usterki prosimy zgłaszać na bieżąco, abyśmy mogli je szybko usunąć.

W przypadku gdy w sposób znaczący będzie naruszany spokój lub dobra sąsiadów zastrzegamy sobie prawo do wypowiedzenia pobytu w domku bez możliwości zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.

Bardzo prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22:00-7:00.

Otrzymują Państwo do swojej dyspozycji komplet kluczy. W przypadku zagubienia lub uszkodzenia kluczy są Państwo zobowiązani do zapłaty wymiany zamka w kwocie 100 zł.

Bardzo prosimy o zachowanie bezpieczeństwa w domku i na posesji. Cena wynajmu nie obejmuje ubezpieczenia. Za doznane urazy właściciel nie ponosi odpowiedzialności.

Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną, za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia kwatery i jej wyposażenia, spowodowane jego działaniem.

Nie ponosimy odpowiedzialności za mienie gości.

Nie ponosimy odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody lub prądu.

Zwierzęta są mile widziane, ale sprzątanie po nich należy do ich właścicieli.

Doba hotelowa zaczyna się o 15:00, a kończy o 11:00.

Życzymy miłego wypoczynku!